Alanyaspor’dan orta sahaya takviye!

Alanyaspor, Sion’dan transfer ettiği 22 yaşındaki orta saha Berkan İsmail Kutlu ile 4 yıllık sözleşme imzaladı Yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdüren Alanyaspor, orta sahaya takviye yaptı. Alanyaspor’dan yapılan açıklamada, Sion’daki sözleşmesi sona eren 10 numara Berkan İsmail Kutlu’nun transfer edildiği belirtilerek, “Kulübümüz, Berkan İsmail Kutlu ile 2020-2021 transfer tescil döneminde geçerli olmak üzere 4 yıllık […]

 Alanyaspor’dan orta sahaya takviye!

16.07.2020 - 15:37

Güncelleme : 16.07.2020 - 15:37

Alanyaspor, Sion’dan transfer ettiği 22 yaşındaki orta saha Berkan İsmail Kutlu ile 4 yıllık sözleşme imzaladı

Son dakika | Berkan İsmail Kutlu resmen Alanyaspor'da - Alanyaspor ...

Yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdüren Alanyaspor, orta sahaya takviye yaptı.

Alanyaspor’dan yapılan açıklamada, Sion’daki sözleşmesi sona eren 10 numara Berkan İsmail Kutlu’nun transfer edildiği belirtilerek, “Kulübümüz, Berkan İsmail Kutlu ile 2020-2021 transfer tescil döneminde geçerli olmak üzere 4 yıllık resmi sözleşme imzaladı” denildi.

Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, lig devam ederken transfer çalışmalarının da sürdüğünü söyledi. 22 yaşındaki orta saha oyuncusu Berkan İsmail Kutlu’nun son olarak Sion’da forma giydiğini belirten Çavuşoğlu, “Berkan, aşama kaydederek çıtasını daha da yükseltebileceğine inandığımız bir futbolcudur. Hem Alanyaspor’umuz için, hem de kendi kariyeri için başarılı inşallah olacaktır” dedi.

Berkan İsmail Kutlu ise, “Başta başkanımız olmak üzere transferimde emeği geçen herkese teşekkür ederim. Alanyaspor için elimden geleni yapacağım. İki taraf için de hayırlı ve uğurlu olsun” diye konuştu.

Berkan bu sezon Sion formasıyla 2 maça çıkarken, 63 dakika süre aldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın