Aycan Yanaç’a Ali Koç sürprizi

Survivor futbol maçı öncesi Ünlüler Takımı’ndan Aycan Yanaç’a sürpriz! Acun Ilıcalı, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’tan Aycan Yanaç’a selam götürdü. Peki Ali Koç Aycan Yanaç için neler söyledi? TV8’in sevilen yarışması Survivor, bu akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi. Acun Medya ve yarışmacılar arasında oynana futbol maçı ise nefesleri kesti. Öte yandan karşılaşmanın öncesinde Ünlüler Takımı yarışmacı Aycan Yanaç’a Acun […]

 Aycan Yanaç’a Ali Koç sürprizi

25.05.2020 - 11:08

Güncelleme : 25.05.2020 - 11:08

Survivor futbol maçı öncesi Ünlüler Takımı’ndan Aycan Yanaç’a sürpriz! Acun Ilıcalı, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’tan Aycan Yanaç’a selam götürdü. Peki Ali Koç Aycan Yanaç için neler söyledi?

TV8’in sevilen yarışması Survivor, bu akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi. Acun Medya ve yarışmacılar arasında oynana futbol maçı ise nefesleri kesti.

Öte yandan karşılaşmanın öncesinde Ünlüler Takımı yarışmacı Aycan Yanaç’a Acun Ilıcalı’dan müjdeli bir haber geldi.

Ali Koç sürprizi

Ilıcalı, ‘Aycan sana özel birinin selamı var. Ali Koç ile görüştüm. Türkiye’ye dönünce de seninle özel olarak görüşmek istiyor’ dedi.

Futbolcu olan Aycan Yanaç, Survivor’daki performansıyla da göz doldurmuş, özellikle de oynanan futbol maçlarında dikkat çeken isimlerden biri olmuştu.

Milli futbolcu Aycan Yanaç, daha önce Fenerbahçe taraftarı olduğunu da açıklamıştı. (Ajansspor)

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın