CSKA Moskova doktoru Roman Abzhelilov, corona virüsten dolayı vefat etti

Son dakika haberi… Rus ekibi CSKA Moskova Basketbol Takımı’nın doktoru Roman Abzhelilov, bir süre önce yakalandığı corona virüsten dolayı hayatını kaybetti. Rus ekibi CSKA Moskova, Roman Abzhelilov’un vefat haberiyle sarsıldı. CSKA Moskova’nın resmi internet sitesinden konuyla ilgili yapılan açıklamada, takım doktoru Roman Abzhelilov’un corona virüs hastalığından dolayı vefat ettiği belirtildi. Rus ekibi, Abzhelilov’un ölümü ile ilgili de taziye mesajı […]

 CSKA Moskova doktoru Roman Abzhelilov, corona virüsten dolayı vefat etti

16.05.2020 - 15:15

Güncelleme : 16.05.2020 - 15:15

Son dakika haberi… Rus ekibi CSKA Moskova Basketbol Takımı’nın doktoru Roman Abzhelilov, bir süre önce yakalandığı corona virüsten dolayı hayatını kaybetti.

Rus ekibi CSKA Moskova, Roman Abzhelilov’un vefat haberiyle sarsıldı. CSKA Moskova’nın resmi internet sitesinden konuyla ilgili yapılan açıklamada, takım doktoru Roman Abzhelilov’un corona virüs hastalığından dolayı vefat ettiği belirtildi.

Rus ekibi, Abzhelilov’un ölümü ile ilgili de taziye mesajı yayımlayarak üzüntülü olduklarını ifade etti. İki çocuk babası olan Abzhelilov, 44 yaşındaydı.

CSKA Moskova ayrıca aileye yardım yapılabilmesi için banka hesap bilgilerini de paylaştı. (Fanatik)

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın