Dani Alves eşi Joana Sanz’a makyaj yaptı!

Dani Alves’in keyfine diyecek yok… Karantinada model sevgilisi; Joana Sanz’ı fotoğraflayan Sambacı, şimdi de makyaj fırçasını eline alıp sanatını konuşturdu. Brezilyalı yıldız futbolcu Dani Alves, karantina günlerini eşi Joana Sanz ile geçiriyor. 37 yaşındaki Sambacı, futbol dışındaki maharetlerini sergilemekten bir an olsun geri durmuyor. Geçtiğimiz günlerde İspanyol aşkını fotoğraflayan Alves, bu kez de makyaj çalışmalarına […]

 Dani Alves eşi Joana Sanz’a makyaj yaptı!

04.06.2020 - 14:24

Güncelleme : 04.06.2020 - 14:24

Dani Alves’in keyfine diyecek yok… Karantinada model sevgilisi; Joana Sanz’ı fotoğraflayan Sambacı, şimdi de makyaj fırçasını eline alıp sanatını konuşturdu.

Önce balayı, sonra imza - Spor Haberi

Brezilyalı yıldız futbolcu Dani Alves, karantina günlerini eşi Joana Sanz ile geçiriyor. 37 yaşındaki Sambacı, futbol dışındaki maharetlerini sergilemekten bir an olsun geri durmuyor. Geçtiğimiz günlerde İspanyol aşkını fotoğraflayan Alves, bu kez de makyaj çalışmalarına dair brifing verdi.

Yeşil sahaların usta ayağı, katalog çekimlerini aratmayan fotoğrafçılık yeteneğinin üzerine bir de makyaj bilgisini konuşturması olay oldu. Joana Sanz’ı makyaj koltuğuna oturtan Brezilyalı yıldız, fırça darbeleriyle adeta sanatını konuşturdu. Bu anları videoya alan Dani Alves, Instagram hesabından “Resim yapmak için çok güzel bir gün. Sanattan hoşlanıyorum” notuyla paylaştı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın