Fenerbahçe’den karton taraftar projesi

Fenerbahçe, koronavirüs salgınının ardından 12 Haziran’da başlayacak Süper Lig maçlarının seyircisiz olması sebebiyle karton taraftar projesini hayata geçirdi. Sarı-Lacivertli takımdan yapılan açıklamada, “Yağmurlu günler de gördün, güneşli günler de. Bazen güldün, bazen ağladın ama hiçbir zaman geri dönmeyi düşünmedin bu yoldan! Çektiğin fotoğrafın gerçek boyutlarda çıktısını alıp tribündeki koltuklara koyalım. Fotoğrafın Kadıköy’de oynayacağımız son 5 lig + 1 kupa maçında […]

 Fenerbahçe’den karton taraftar projesi

30.05.2020 - 20:39

Güncelleme : 30.05.2020 - 21:39

Fenerbahçe, koronavirüs salgınının ardından 12 Haziran’da başlayacak Süper Lig maçlarının seyircisiz olması sebebiyle karton taraftar projesini hayata geçirdi.

Fenerbahçe'den 'karton taraftar' hamlesi! - Fenerbahçe - Spor ...

Sarı-Lacivertli takımdan yapılan açıklamada, “Yağmurlu günler de gördün, güneşli günler de. Bazen güldün, bazen ağladın ama hiçbir zaman geri dönmeyi düşünmedin bu yoldan!

Çektiğin fotoğrafın gerçek boyutlarda çıktısını alıp tribündeki koltuklara koyalım. Fotoğrafın Kadıköy’de oynayacağımız son 5 lig + 1 kupa maçında tribünde yerini alsın. Tribündeki fotoğrafını #SevdikSeniHerŞeydenÇok etiketiyle sosyal medya hesaplarında paylaş, desteğini herkes görsün” ifadelerine yer verildi.

Fiyatı ne kadar?

Tribünde fotoğrafının yer almasını isteyen kombine sahipleri 99 TL ödeyecek. Öte yandan genel satış fiyatı ise 129 TL olarak açıklandı.

İlk uygulayan kulüp Almanya’dan

İlk uygulayan kulüp Almanya'dan

Karton taraftar uygulamasına Süper Lig’den Galatasaray ve Beşiktaş da geçmişti. Karton taraftar uygulamasını kullanan ilk kulüp ise Almanya Bundesliga’dan Borussia Mönchengladbach. (Ajansspor)

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın