Gizlilik Politikası

24.06.2019 - 12:45

Güncelleme : 03.05.2020 - 12:32

© Telif Hakkı 2020 Spordan.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. Spordan.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Web sitemizde yer almakta olan istatistiki bilgiler, sayısal veriler ve sitede yer alan tahminler sadece bilgilendirmeye yönelik olup, bu verilerin kesinliğine dair herhangi bir iddia ve sorumluluğumuz bulunmamaktadır.

Bunlar Spordan.net yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Gizlilik Politikası

Yasaların açıklanması gerektiği veya izin verildiği durumlar dışında (örneğin devlet kurumlarına ve kolluk kuvvetlerine) bilgilerinizi gizli tutacağız. Genellikle bilgilerinizi sadece Spordan.net içerisinde kullanacağız. Ancak, Spordan.net bazen bilgilerinizi işlemek için üçüncü tarafları kullanır. Spordan.net, bu üçüncü tarafların talimatlarına kesinlikle uymasını gerektirir ve Spordan.net, kişisel bilgilerinizin bu şekilde kullanılmasına açıkça izin vermedikçe, kişisel bilgilerinizi kendi iş amaçları için kullanmamasını gerektirir. Spordan.net ile etkileşime girdiğinizde bazen sizinle ilgili kişisel bilgiler alırız. Örneğin, bize yazarsanız veya bir bültene kaydolursanız, bize kim olduğunuzu, sizinle nasıl iletişim kurabileceğimizi ve Spordan.net ve hizmetleri hakkında ne düşündüğünüzü söyleyebilirsiniz. Spordan.net çevrimiçi hizmetlerini kullandığınızda, çerezleri kullanırız ve IP adreslerini toplarız. Bununla ilgili daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızın Spordan.net çerezleri bölümünde bulabilirsiniz.