İnci Güçlü Barcelona’ya transfer oldu

A Milli Kadın Basketbol oyuncularından İnci Güçlü, Barcelona Kadın Basketbol Takımı’na kadrosuna dahil oldu. Son olarak Galatasaray’da forma giyen İnci Güçlü, 21 yaşında ve 2.05 boyunda. Kariyerine bundan sonra İspanya’da devam edecek olan İnci Güçlü, Instagram hesabından da tranferiyle ilgili fotoğraflar paylaştı. Gündeme gelen bu haber sonrası İnci Güçlü kimdir? sorusu da merak edilmeye başlandı. […]

 İnci Güçlü Barcelona’ya transfer oldu

30.05.2020 - 21:26

Güncelleme : 31.05.2020 - 11:30

A Milli Kadın Basketbol oyuncularından İnci Güçlü, Barcelona Kadın Basketbol Takımı’na kadrosuna dahil oldu.

İnci Güçlü, Barcelona'da - Basketbol Haberleri - Spor

Son olarak Galatasaray’da forma giyen İnci Güçlü, 21 yaşında ve 2.05 boyunda. Kariyerine bundan sonra İspanya’da devam edecek olan İnci Güçlü, Instagram hesabından da tranferiyle ilgili fotoğraflar paylaştı. Gündeme gelen bu haber sonrası İnci Güçlü kimdir? sorusu da merak edilmeye başlandı.

21 yaşındaki 2.05’lk pivot, İnci Güçlü 5 sezondur formasını terlettiği Galatasaray’dan ayrılarak Barcelona Kadın Basketbol Takımı’nın yolunu tuttu. Galatasaray’dayken  2017-2018 yılı Eurocup şampiyonluğu yaşayan İnci Güçlü, Barcelona ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

1999 doğumlu olan İnci Güçlü, A Milli Kadın Basketbol formasını terletmekte. İnci GÜçlü 2013 yılında BOTAŞ formasıyla Küçük Kızlar Türkiye Şampiyonluğu yaşadı ve sonrasında Galatasaraya transfer oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın