İşte Beşiktaş’ın Emre Demir ve Mensah için teklifi

Bernand Mensah, Kayserispor’dan ayrılacak mı? Emre Demir ve Mensah’a Beşiktaş’ın teklifi ne kadar? Mensah’a Galatasaray teklif yaptı mı? Kayserisporlu Bernand Mensah ve Emre Demir transferin gözde ismi oldu. Beşiktaş, Kayserispor’a Mensah ve Emre Demir için resmi teklif yaptı. 1.5 milyon Euro’luk teklif Beşiktaş, Mensah ve Emre Demir için Kayseri ekibine 1.5 milyon Euro’luk teklif yaptı. Sarı kırmızılılar bu teklifi düşük buldu […]

 İşte Beşiktaş’ın Emre Demir ve Mensah için teklifi

21.07.2020 - 19:56

Güncelleme : 21.07.2020 - 19:56

Bernand Mensah, Kayserispor’dan ayrılacak mı? Emre Demir ve Mensah’a Beşiktaş’ın teklifi ne kadar? Mensah’a Galatasaray teklif yaptı mı?

Fenerbahçe, bu kez de 'Süper' ikilinin peşinde - Asist Analiz

Kayserisporlu Bernand Mensah ve Emre Demir transferin gözde ismi oldu. Beşiktaş, Kayserispor’a Mensah ve Emre Demir için resmi teklif yaptı.

1.5 milyon Euro’luk teklif

Beşiktaş, Mensah ve Emre Demir için Kayseri ekibine 1.5 milyon Euro’luk teklif yaptı. Sarı kırmızılılar bu teklifi düşük buldu ve görüşmeler bu aşamada durdu.

Albayrak’tan Mensah için telefon

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Mensah için Kayserisporlu yetkilileri aradı ve oyuncunun durumu hakkında bilgi aldı. Albayrak ile Kayserisporlu yetkililer oyuncunun ücreti hakkında konuşma yapmadı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın