İşte Fenerbahçe Beko’nun yeni başantrenörü Igor Kokoskov

Sarı Lacivertli ekibi başarıdan başarıya koşturan ve geçtiğimiz günlerde Zeljko Obradovic ile yollarını ayıran Fenerbahçe Beko’nun Sırp koç Igor Kokoskov ile üç yıllık anlaşmaya vardığı belirtildi. Fenerbahçe Beko, Euroleague’i kazandıran efsane koçuZeljko Obradovic’in gidişi sonrası yeni başantrenörü belli oldu. beIN Sports’un haberine göre; Fenerbahçe Beko, Sırp koç Igor Kokoskov ile üç yıllık anlaşmaya vardı. İmzaların önümüzdeki […]

 İşte Fenerbahçe Beko’nun yeni başantrenörü Igor Kokoskov

03.07.2020 - 14:35

Güncelleme : 03.07.2020 - 14:35

Sarı Lacivertli ekibi başarıdan başarıya koşturan ve geçtiğimiz günlerde Zeljko Obradovic ile yollarını ayıran Fenerbahçe Beko’nun Sırp koç Igor Kokoskov ile üç yıllık anlaşmaya vardığı belirtildi.

Igor Kokoskov Fenerbahçe Beko'da..!

Fenerbahçe Beko, Euroleague’i kazandıran efsane koçuZeljko Obradovic’in gidişi sonrası yeni başantrenörü belli oldu. beIN Sports’un haberine göre; Fenerbahçe Beko, Sırp koç Igor Kokoskov ile üç yıllık anlaşmaya vardı. İmzaların önümüzdeki günlerde atılması bekleniyor.

IGOR KOKOSKOV KİMDİR?

2004-2005 yıllarında Sırbistan-Karadağ Milli Takımı’nda Zeljko Obradovic’in yardımcılığını yapan Kokoskov, 2017 yılında Slovenya ile EuroBasket şampiyonluğu yaşadı.

Phoenix Suns’ı çalıştıran Kokoskov, Los Angeles Clippers, Detroit Pistons, Orlando Magic ve Cleveland Cavaliers ve Sacramento Kings’te de yardımcı antrenörlük yaptı

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın