Levent Şahin: “Aramıza hoş geldin Kaptan”

Göztepe maçıyla birlikte futbol hayatına nokta koyan ve Fatih Terim’in yardımcıları arasına giren Galatasaray kaptanı Selçuk İnan’a Levent Şahin’den ‘hoş geldin’ mesajı geldi. Galatasaray’da teknik direktör Fatih Terim’in birinci yardımcısı Levent Şahin’den futbola veda eden ve Terim’in yardımcıları arasına giren Selçuk İnan paylaşımı geldi. Sosyal medya hesabı Instagram’da Selçuk İnan ile fotoğrafını paylaşan Levent Şahin şu ifadeleri kullandı: “Geçen […]

 Levent Şahin: “Aramıza hoş geldin Kaptan”

20.07.2020 - 19:41

Güncelleme : 20.07.2020 - 19:41

Göztepe maçıyla birlikte futbol hayatına nokta koyan ve Fatih Terim’in yardımcıları arasına giren Galatasaray kaptanı Selçuk İnan’a Levent Şahin’den ‘hoş geldin’ mesajı geldi.

Selçuk İnan kaç yaşında? Selçuk İnan kimdir, nereli? - Galatasaray ...

Galatasaray’da teknik direktör Fatih Terim’in birinci yardımcısı Levent Şahin’den futbola veda eden ve Terim’in yardımcıları arasına giren Selçuk İnan paylaşımı geldi.

Sosyal medya hesabı Instagram’da Selçuk İnan ile fotoğrafını paylaşan Levent Şahin şu ifadeleri kullandı:

“Geçen her zaman hayatımıza yeni insanlar katıyor. Hem çok şey öğretiyor hem de çok şey paylaştırıyor. İyi futbolcu olması bir yana iyi bir insan, kardeş ve dosttur Selçuk. Aramıza hoşgeldin Kaptan @selcukinan”

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın