Maicon’un menajeri Galatasaray’a mesaj yolladı

Galatasaray’ın Suudi Arabistan ekiplerinden Al-Nassr’a kiralık olarak gönderdiği Brezilyalı savunma oyuncusu Maicon geri dönüyor. Almowaten sitesinde yer alan habere göre; Al-Nassr kulübü, sözleşmesi sona eren Maicon’un sözleşmesini uzatmak için sarı-kırmızılı takımla görüşmelere başlamıştı. Al-Nassr, Maicon’un sözleşmesini 5 Ekim’e kadar uzatmak istedi, ancak ücrette anlaşamayınca Brezilyalı oyuncu Galatasaray’a geri dönmek zorunda kaldı. Al-Nasr Riyad yönetimi, sarı […]

 Maicon’un menajeri Galatasaray’a mesaj yolladı

15.07.2020 - 15:43

Güncelleme : 15.07.2020 - 15:43

Galatasaray’ın Suudi Arabistan ekiplerinden Al-Nassr’a kiralık olarak gönderdiği Brezilyalı savunma oyuncusu Maicon geri dönüyor.

Galatasaray, Maicon'dan En Az 5 Milyon Euro Kazanmayı Planlıyor ...

Almowaten sitesinde yer alan habere göre; Al-Nassr kulübü, sözleşmesi sona eren Maicon’un sözleşmesini uzatmak için sarı-kırmızılı takımla görüşmelere başlamıştı. Al-Nassr, Maicon’un sözleşmesini 5 Ekim’e kadar uzatmak istedi, ancak ücrette anlaşamayınca Brezilyalı oyuncu Galatasaray’a geri dönmek zorunda kaldı.

Al-Nasr Riyad yönetimi, sarı kırmızılı takımla anlaşamayınca oyuncunun menajerine finansal maliyetleri ve Temmuz ayı içinde olan maaşını ödeyemeyeceğini söyledi. Ayrıca, Suudi yönetimi Maicon’a verilen arabayı da geri istedi.

Maicon’un menajeri Galatasaray’a fax çekerek oyuncunun Temmuz ayı maaşını, Türkiye’ye dönüşü için bir bilet ve takımla antrenmana katılması için bir tarih ayarlanmasını istedi.

31 yaşındaki savunma oyuncusu 2019-2020 sezonunda Suudi ekibi ile 26 maçta forma giymişti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın