Max Kruse Fenerbahçe’yle olan sözleşmesini tek taraflı olarak feshetti

Fenerbahçe, Max Kruse’nin sözleşmesini tek taraflı olarak feshettiğini duyurdu. Sarı lacivertli takımdan yapılan açıklamada, “Futbol A Takımımızın oyuncularından Max Kruse, Kulübümüzle olan sözleşmesini tek taraflı olarak feshettiğini bildirmiştir. Kulübümüzün futbolcuya pandemi süreci öncesine ait hiçbir borcu bulunmamaktadır. Pandemi sürecine denk gelen ödemeler konusunda ise kendisi ile FIFA ve TFF sirkülerleri ışığında yapılan görüşmeleri cevapsız bırakmıştır” ifadelerine yer […]

 Max Kruse Fenerbahçe’yle olan sözleşmesini tek taraflı olarak feshetti

18.06.2020 - 19:06

Güncelleme : 18.06.2020 - 19:06

Fenerbahçe, Max Kruse’nin sözleşmesini tek taraflı olarak feshettiğini duyurdu.

Sarı lacivertli takımdan yapılan açıklamada, “Futbol A Takımımızın oyuncularından Max Kruse, Kulübümüzle olan sözleşmesini tek taraflı olarak feshettiğini bildirmiştir.

Kulübümüzün futbolcuya pandemi süreci öncesine ait hiçbir borcu bulunmamaktadır. Pandemi sürecine denk gelen ödemeler konusunda ise kendisi ile FIFA ve TFF sirkülerleri ışığında yapılan görüşmeleri cevapsız bırakmıştır” ifadelerine yer verildi.

Sarı lacivertli takım Kruse’nin tek taraflı feshinin haksız olduğunu belirterek, kulüp menfaatleri doğrultusunda her türlü girişimde bulunulacağını duyurdu.

Alman futbolcu, Fenerbahçe formasıyla 23 resmi maça çıktı. Kruse bu karşılaşmalarda 7 gol atarken 8 de asist katkısı yapmıştı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın