Max Kruse fesih sebebini açıkladı…

Fenerbahçe ile sözleşmesini fesheden Alman futbolcu Max Kruse sosyal medya hesabından bir açıklama yayımladı. Taraftarlara teşekkür eden Kruse, “Türkiye’de Fenerbahçe’ye transferimden beri ülkeyi ve insanlarının son derecede misafirperver olduğunu gördüm. Taraftarlarla ilişkilerimden de hep hoşlandım ve burada, futbol için yaşanan duygular beni her zaman heyecanlandırdı. Taraftarlara bütün kalbimle teşekkür ettiğim gibi, bu tecrübeleri ve yaşadığım anları […]

 Max Kruse fesih sebebini açıkladı…

20.06.2020 - 0:01

Güncelleme : 20.06.2020 - 0:01

Fenerbahçe ile sözleşmesini fesheden Alman futbolcu Max Kruse sosyal medya hesabından bir açıklama yayımladı.

Max Kruse Süper Lig'de son 6 haftada coştu

Taraftarlara teşekkür eden Kruse, “Türkiye’de Fenerbahçe’ye transferimden beri ülkeyi ve insanlarının son derecede misafirperver olduğunu gördüm. Taraftarlarla ilişkilerimden de hep hoşlandım ve burada, futbol için yaşanan duygular beni her zaman heyecanlandırdı. Taraftarlara bütün kalbimle teşekkür ettiğim gibi, bu tecrübeleri ve yaşadığım anları asla unutmayacağım” ifadelerini kullandı.

“Şubat ayından beri biriken ödemeler telafi edilmedi”

Sözleşmesini feshettiğini hatırlatan Alman futbolcu, “Yazık ki bütün bunlara rağmen aşağıdaki adımı atmak zorunda kaldım. Fenerbahçe kulübüyle olan sözleşmemi 18 Haziran 2020 tarihinde, derhal geçerli olmak kaydıyla feshettim. Ne yazık ki kulübün şubat 2020 tarihinden bu yana maaşımı neredeyse hiç ödememiş olması beni bu adımı atmak zorunda bıraktı.

Şubat 2020 tarihinden beri biriken gecikmelerin önemli bir bölümü bugüne kadar telafi edilmedi. Meslek hayatım boyunca hiç sözleşmeyi bozmadığım gibi, Fenerbahçe sözleşmeyle düzenlenmiş koşullara uymuş olsaydı böyle bir fesih yoluna gitmezdim. Daha fazla ayrıntı açıklayamıyor olmamı anlayışla karşılamanızı rica ediyorum” diyerek sözlerini tamamladı.(Ajansspor)

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın