Menajeri Galatasaray’ı açıkladı!

Eskişehirsporlu Mehmet Özcan, Galatasaray’la anlaştı mı? Mehmet Özcan’a Süper Lig’den hangi takımlar teklif yaptı? Mehmet Özcan’ın bonservis ücreti ne kadar? İşte detaylar…. Galatasaray, Trabzonspor, Kasımpaşa ve Göztepe‘nin radarına aldığı Eskişehirsporlu Mehmet Özcan hakkında resmi transfer açıklaması geldi. Radyospor’da Salim Manav’ın canlı yayın konuğu olan Mehmet Özcan’ın menajeri Murat Erdoğan, “Mehmet Özcan’ın resmi olarak menajerliğini aldıktan sonra Eskişehirspor yönetimi ile görüşme gerçekleştirdim. Eskişehirspor […]

 Menajeri Galatasaray’ı açıkladı!

17.07.2020 - 17:03

Güncelleme : 17.07.2020 - 17:03

Eskişehirsporlu Mehmet Özcan, Galatasaray’la anlaştı mı? Mehmet Özcan’a Süper Lig’den hangi takımlar teklif yaptı? Mehmet Özcan’ın bonservis ücreti ne kadar? İşte detaylar….

Eskişehirspor'dan Mehmet Özcan açıklaması - Eskişehir Ekspres ...

Galatasaray, Trabzonspor, Kasımpaşa ve Göztepe‘nin radarına aldığı Eskişehirsporlu Mehmet Özcan hakkında resmi transfer açıklaması geldi.

Radyospor’da Salim Manav’ın canlı yayın konuğu olan Mehmet Özcan’ın menajeri Murat Erdoğan, “Mehmet Özcan’ın resmi olarak menajerliğini aldıktan sonra Eskişehirspor yönetimi ile görüşme gerçekleştirdim. Eskişehirspor çok büyük ve Türkiye’nin en kıymetli camialarından birisi. İçerisinde bulunduğu bu durumdan en kısa zamanda kurtulmasını diliyorum.

Mehmet’in transferi konusunda görüşmeler devam ediyor. Mehmet Özcan için Galatasaray’ın bir ilgisi var. Trabzonspor ve Kasımpaşa’nın da ilgisinin olduğu bilgisi doğru. Yazılı olarak Eskişehirspor’a giden resmi, yazılı bir teklif yok. Fakat Galatasaray, Trabzonspor ve Kasımpaşa’nın Mehmet için sözlü teklifi oldu. Mehmet’in geleceği ve Eskişehirspor’u mutlu edecek en kıymetli teklifi değerlendireceğiz.” ifadelerini kullandı.

Kadro dışı kaldı!

Kadro dışı kaldı!

Öte yandan Eskişehirspor’da TFF’ye başvuran Mehmet Özcan’ın 580 bin TL’lik alacağı ödendi ve serbest kalması önlendi. Mehmet’in iki yıllık alacaklarına denk gelen bu miktarı ödeyen Eskişehirspor yönetimi oyuncuyu kadro dışı bıraktı. 22 yaşındaki futbolcu Boluspor maçı kadrosunda yer almayacak. Eskişehirspor yönetiminin Mehmet Özcan için 500 bin Euro bonservis bedeli istemesi bekleniyor.

30 maçta oynadı

Mehmet Özcan, bu sezon ligde 30 maçta sahaya çıkarken 1 gol attı ve 1 de asist yaptı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın