Olympiakos’tan Sloukas’a teklif

Yunanistan Basketbol Ligi ekiplerinden Olympiakos. Fenerbahçe Beko forması giyen Kostas Sloukas’ı transfer etmek istiyor. İtalyan gazeteci Alessandro Maggi’nin haberine göre; Yunan ekibi, Sloukas için 5 milyon Euro’dan 2+1 yıllık sözleşme teklifinde bulundu. Haberde, Yunan oyuncunun geleceğinin koç Obradovic’in takımda kalıp kalmayacağına bağlı olduğu iddia edildi. Bilindiği üzere koronavirüs salgını nedeniyle birçok takım maaşlarda ve bütçelerde […]

 Olympiakos’tan Sloukas’a teklif

23.05.2020 - 13:40

Güncelleme : 23.05.2020 - 13:40

Yunanistan Basketbol Ligi ekiplerinden Olympiakos. Fenerbahçe Beko forması giyen Kostas Sloukas’ı transfer etmek istiyor.

Son dakika | Kostas Sloukas'ın Olympiakos ile anlaştığı iddia edildi!

İtalyan gazeteci Alessandro Maggi’nin haberine göre; Yunan ekibi, Sloukas için 5 milyon Euro’dan 2+1 yıllık sözleşme teklifinde bulundu.

Haberde, Yunan oyuncunun geleceğinin koç Obradovic’in takımda kalıp kalmayacağına bağlı olduğu iddia edildi. Bilindiği üzere koronavirüs salgını nedeniyle birçok takım maaşlarda ve bütçelerde indirime gidiyor. Fenerbahçe Beko takımı da daha önce yapmış olduğu açıklama ile takımın bütçesini düşüreceklerini ifade etmişti.

Sloukas’ın sarı-lacivertli ile olan sözleşmesi ise 2021 yılına kadar devam ediyor

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın