Umut Nayir müjdeli haberi verdi!

Beşiktaş forması giyen Umut Nayir, koronavirüse yakalanmıştı. Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan başarılı isim ilk kez testinin negatife döndüğünü açıkladı. Peki sezonun geri kalanında forma giyebilecek mi? İşte detaylar… Beşiktaş’ın 27 yaşındaki golcüsü Umut Nayir, son yapılan Covid-19 PCR testinin negatif sonuçlandığını açıkladı. 24 Haziran’da yapılan test sonrası koronavirüse yakalandığı tespit edilen Umut, karantinaya alınmış ve […]

 Umut Nayir müjdeli haberi verdi!

15.07.2020 - 12:51

Güncelleme : 15.07.2020 - 12:51

Beşiktaş forması giyen Umut Nayir, koronavirüse yakalanmıştı. Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan başarılı isim ilk kez testinin negatife döndüğünü açıkladı. Peki sezonun geri kalanında forma giyebilecek mi? İşte detaylar…

Umut Nayir: Babamdan dolayı Beşiktaş'a sevgim var - Son dakika ...

Beşiktaş’ın 27 yaşındaki golcüsü Umut Nayir, son yapılan Covid-19 PCR testinin negatif sonuçlandığını açıkladı.

24 Haziran’da yapılan test sonrası koronavirüse yakalandığı tespit edilen Umut, karantinaya alınmış ve Beşiktaş maçlarında forma giyememişti.

Bugün sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan başarılı oyuncu, Covid-19 PCR testinin ilk kez negatife döndüğünü açıkladı.

İşte Umut Nayir’in sosyal medya paylaşımı:

“24 Haziran günü pozitif sonuçlanan corona testim bugün ilk defa negatife döndü çok şükür. Semptomatik bir etkisi olmasa da sezonun devam ettiği bir dönemde uzun süre bu süreçle karşılaşmak mental anlamda çok zorladı beni. Geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkürler”

TFF protokolleri gereği sahaya geri dönebilmek için 5 gün arayla 3 test sonucunun arka arkaya negatif çıkması gerekiyor. Bu nedenle sezonun kalanında da takımımla sahada olamayacağım.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın